Ekstrüzyon Kalıpçılarına Özel


ExtrusionManager, alüminyum ekstrüzyon kalıplarının yönetimi için geliştirilmiş, kullanımı kolay bir Ürün Veri Yönetimi (PDM) çözümüdür.

ExtrusionManager, doğru bilginin doğru zamanda doğru kişilere ulaştırılmasını sağlayan tam yaşam döngüsü yönetimi ve modellerin ve çizimlerin ekstrüzyonunun revizyon kontrolünü sağlar.

Özellikler

 

Bir ekstrüzyon kalıp modelini veya bir dosyayı aramak için ne kadar zaman harcadınız? Bir modeli yeniden yapmak zorunda kaldınız çünkü orijinali bulamadınız? İş arkadaşlarınızdan birinin ihtiyaçlarınızı karşılayacak benzer bir kalıp tasarımını daha önce modellediğini, daha sonra keşfetmek için bir tasarım yaparak ne kadar zaman geçirdiniz? Entegre bir ürün veri yönetimi (PDM) sistemi kullanmıyorsanız, bu gibi durumları sürekle yaşama şansınız vardır.

ExtrusionManager, kullanıcıların ExtrusionPower’dan modelleri doğrudan kullanıcıların ortak bir veritabanında bulmasını, oluşturmasını, yüklemesini, değiştirmesini ve kaydetmesini sağlamak için ExtrusionPower’ın temel işlevini
genişletir, burada kullanıcılar verileri yönetmek, paylaşmak ve izlemek için bir ekip ortamında çalışabilir.

ExtrusionManager, son derece yineleyici, “devam eden” tasarım ortamları için uzmanlaşmıştır. ExtrusionPower ile tam entegrasyonu, otomatik ürün veri yönetiminin başlangıç konseptinden serbest ürün tasarımlarına uzanan
tasarım sürecine doğal olarak ulaşmasını sağlar. ExtrusionPower 3D ürün tasarımının vazgeçilmez parçası olan ExtrusionManager, geliştirme çabalarını ve organizasyonlarını 3D modelleri, 2D çizimleri ve merkezi veritabanındaki
ilgili dosyaları düzenler.

Manuel veri yönetimi süreçlerinin zamanını ve masrafını ortadan kaldırın. Tasarım bütünlüğünü sağlayın ve kazara veri kaybına karşı önlemler alarak geliştirme ekibindeki tasarım verilerinin güncel revizyonlarıyla çalışın.

Uygulamalar

 
 • Ekstrüzyon kalıplarının yönetimi, 3 boyutlu montajlar ve 2 boyutlu çizimler
 • Çizimlerdeki antet, başlık blokları yönetimi
 • Güçlü arama ve geri çağırma işlevleri
 • Revizyon Kontrol
 • Durum Yönetimi
 • Kullanıcı Roller ve İzinler Yönetimi
 • Güncel Durum ve Bildirimler
 • 2B ile 3 boyutlu ilişkilendirme
 • 2D çizimlerin otomatik PDF’lere çevrilmesi
 • Malzeme listesi (BOM) Yönetimi
 • Yapılan Değişiklerin Yönetimi
 • Yapılandırılabilir erişim kontrolü
 • Birden fazla dosya türünü tek bir sistemde depolayın
 • Otomatikmalzeme listesi güncelleme
 • Web sitesi üzerinden verilere erişim

Sıkça Sorulan Sorular

ExtrusionPower ile birlikte çalışam Ürün Veri Yönetimi (PDM) çözümüdür. Tüm alüminyum ekstrüzyon kalıp üretim süreçlerinin, tek bir ortak veri tabanında yönetilen 2D Tasarımdan 3B Tasarım’a, daha sonra CAM ve Simülasyon’a sorunsuz bir şekilde bağlanması önemlidir. ExtrusionPower, tüm bu teknolojileri tek bir yazılım çözümleri paketinde sağlayabilen sektörün benzersiz çözümüdür. ExtrusionManager entegre çözümümüzün PDM alanını kapsar.
Üretim verilerini bulmak için zamanı azaltın. Tüm kalıp üretim verileri mevcut ve tek bir veritabanında saklayın. Yanlış anlaşılmalardan kurtulun. Herkesin model ve çizimlerin en son sürümü kullandığını garanti edin. İntranet ve / veya internet üzerinden bireysel olarak ayrılmış erişim. 2D kalıp çizimleri, 3D modeller, CNC programları, simulaton verileri ve diğer belgeler arasındaki ilişkiyi yönetin Maliyeti azaltın Veri tabanından diğer bölümler için mevcut otomatik BOM üretimi. Zamandan tasarruf edin Verileri ve süreçleri yeniden kullanmada el ile, gereksiz ve hataya açık süreçlerden kaçının.
Bu gibi soruları yanıtlayarak değerli zamandan tasarruf edin: Bu destek nerede kullanılıyor? Hangi müşteri için ve hangi pres için hangi kalıplar üretildi? Bu kalıp en son ne zaman ve kim tarafından değiştirildi? Bu kalıp setinde kullanılan ve onlarla birlikte çalışan hangi bileşenler? Bu kalıba veya benzer bir ölüye hangi fiyat verilir? Bir kalemin mevcut durumu nedir, onaylanmış ve / veya onaylanmış mı? Bu kalıp projesinin ilgili CNC dosyaları ve simülasyon raporları hangileridir? Bu belgeyi güncelleyebilir miyim? Bu belgeyi değiştirmek için doğru izne sahip miyim? Bu kalıp için hangi kalıp düzeltmeleri yapılır?
Kalıp üretim verilerinin yönetimi (3D modeller, 2D çizimler, CNC dosyaları, simülasyon raporları ve diğer veriler) Çizim Bloğu Yönetimi Güçlü arama ve geri çağırma işlevleri Revizyon kontrolü Roller ve İzinler Durum ve Bildirimler Malzeme listesi (BOM) yönetimi Değişim yönetimi Yapılandırılabilir erişim kontrolü Birden fazla dosya türünü tek bir sistemde depolayın.
2 boyutlu, 3 boyutlu CAD verileri, CAM verileri, Simülasyon verileri, Kalıp ile alakalı ekstra dökümanlar (pdf,word,excel,resim v.s)